Platform over nieuwbouw, renovatie, restauratie en transformatie
Energieverdelers voor zware installaties
Eltech Paneelbouw leverde de vier hoofd-energieverdelers voor het nieuwe distributiecentrum van PLUS Supermarkten in Deventer.

Energieverdelers voor zware installaties

Assemblage van verdeelinrichtingen op maat

Eltech Paneelbouw leverde de vier hoofd-energieverdelers voor het nieuwe distributiecentrum van PLUS Supermarkten in Deventer. Het gaat om kasten geschikt voor 3.200 Ampère en in elke verdeler zit een koppeling voor de zonnepaneelinstallatie.

Eltech werd in 1990 opgericht en er werken inmiddels zo’n twintig mensen. “We werken voornamelijk in de utiliteitsbouw en voor diverse installateurs”, vertelt eigenaar Steven Segers. “Maar je komt ons ook tegen in de woningbouw, op scholen en in kantoorpanden. Wij assembleren energieverdelers voor de luxere woningbouw waar bijvoorbeeld een domoticasysteem wordt geïnstalleerd tot aan de hoofdverdeler van een groot distributiecentrum.” Eltech is al sinds 2006 partner van Legrand en assembleert dan ook Legrand schakel- en verdeelinrichtingen. De assemblage en de bewerking van het koperwerk verzorgt Eltech op maat op de eigen productielocatie in Breda. “De laatste jaren zijn we ook druk bezig met de energietransitie. Denk maar aan zonnepanelen en accu-opslag en welke invloed dat heeft op onze producten.”  

De aanvraag voor dit project voor PLUS Supermarkten kwam via Van Hees Elektrotechniek, vertelt projectmanager Erik Koopman. “Van Hees is een jarenlange relatie van ons en we werken regelmatig samen. De hoofdverdelers van 3.200 Ampère worden bij dit distributiecentrum door Van Hees geplaatst en aangesloten. In dit project zijn in een later tijdstip van de bouw ook diverse onderverdeelkasten nodig. We hopen dat we in de nabije toekomst daar ook een opdracht voor mogen ontvangen.”

Voor Eltech is dit een vrij groot project, zeker qua vermogen. Segers: “Tien jaar geleden moesten we hier drie keer over nadenken of we dit aankonden, nu kunnen we het prima aan. We zijn vorig jaar naar een nieuw pand verhuisd waar we dit soort projecten makkelijker kunnen huisvesten en beschikken over de juiste machines en voldoende personeel om dit soort projecten aan te kunnen nemen.” Eltech denkt graag met de klant mee over oplossingen en werkt erg servicegericht. Koopman: “We zijn een platte organisatie en iedere klant heeft altijd dezelfde contactpersonen. Zo kunnen we een goede partner zijn voor onze klanten, omdat we het echt samen doen.”  

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten