Platform over nieuwbouw, renovatie, restauratie en transformatie
Toekomstbestendig bouwen dankzij slim constructief vloersysteem
Het Slimline-vloersysteem is al sinds 1998 op de markt en is destijds ontwikkeld op basis van Industrieel, Flexibel en Demontabel bouwen.

Toekomstbestendig bouwen dankzij slim constructief vloersysteem

Slimline is een unieke combinatie van een plafond, installatieruimte en topvloer. Het Slimline-vloersysteem is dunner, lichter en flexibeler dan alternatieve vloer- en plafondsystemen en wordt gekenmerkt door uitstekende geluidsisolerende eigenschappen. Dit maakt het Slimline-vloerconcept geschikt voor toepassing in onder meer kantoren, appartementen­complexen, woon-zorgcomplexen, multifunctionele gebouwen en voor bouwen op bestaande funderingen.

Vanaf juni 2024 wordt dit vloersysteem exclusief vermarkt door REPPEL. “Het Slimline-vloersysteem is al sinds 1998 op de markt en is destijds ontwikkeld op basis van Industrieel, Flexibel en Demontabel bouwen, ook wel IFD-bouwen genoemd”, vertelt Reginald van Dooremalen van REPPEL. “Deze bouwmethode maakt het mogelijk om hetzelfde gebouw langer te gebruiken, met verschillende gebruikers. Als fabrikant en leverancier van de LEWIS® Zwaluw­staartplaten® die voor de topvloer van het vloersysteem worden gebruikt, zijn wij vanaf het begin betrokken geweest bij projecten waarin de Slimline-vloeren zijn toegepast.”

PATCH22 IMG 9441
Het Slimline-vloersysteem is dunner, lichter en flexibeler dan alternatieve vloer- en plafondsystemen en wordt gekenmerkt door uitstekende geluidsisolerende eigenschappen.

Specialist in vloersystemen

REPPEL is al meer dan 90 jaar actief als fabrikant en leverancier van vloersystemen. In 1930 gestart als distributeur van de bekende LEWIS® Zwaluwstaartplaten®, heeft het Dordtse bedrijf een flinke groei en ontwikkeling doorgemaakt. Inmiddels mag REPPEL zich dé specialist noemen van een compleet pakket aan vloeroplossingen voor nieuwbouw, verbouw, renovatie en herbestemming. In navolging van de LEWIS® Zwaluwstaartplaten® gooien bijvoorbeeld de HODY® staalplaatbetonvloeren, het OP-DECK® geïsoleerde betonvloersysteem en de LEWIS® Steelframe Concrete Floor (SCF) hoge ogen onder architecten, constructeurs en bouwbedrijven. En ook van het Slimline-vloersysteem heeft REPPEL hoge verwachtingen.

Hybride bouwconstructies

“Momenteel hoor je steeds meer over hybride bouwen”, weet Van Dooremalen. “Bij hybride bouwconstructies worden verschillende bouwmaterialen en -technieken slim gecombineerd zodat de (duurzame) voordelen van elk materiaal optimaal worden benut. Voor het Slimline-vloersysteem is deze bouwwijze zeker niet nieuw. Al in 2016 werd in Amsterdam het woon-werkgebouw Patch22 in gebruik genomen. In dit 30 meter hoge houten gebouw zijn de verdiepingsvloeren uitgevoerd met het Slimline-vloersysteem.”

Met het Slimline-vloersysteem en de LEWIS® Steelframe Concrete Floor heeft REPPEL voortaan voor ieder duurzaam ontworpen, aanpasbaar gebouw een prefab vloersysteem met holle installatieruimte beschikbaar.

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten