Platform over nieuwbouw, renovatie, restauratie en transformatie
Volglazen borstweringen en balkonbeglazing voor Het Baken
In de stijlvolle en uniek gevormde woontoren komen 59 luxe en energiezuinige appartementen, fraai gelegen aan het water van de Nieuwe Waterweg.

Volglazen borstweringen en balkonbeglazing voor Het Baken

In alle rust genieten van het mooie uitzicht over het Scheur

Op één van de mooiste plekjes in Maassluis wordt gebouwd aan Het Baken. In deze stijlvolle en uniek gevormde woontoren komen 59 luxe en energiezuinige appartementen, fraai gelegen aan het water van de Nieuwe Waterweg. Om geluidsoverlast van het geïndustrialiseerde gebied te reduceren en de benodigde ventilatie te behouden, voorziet Mview+ alle balkons van volglazen borstwering en M-view balkonbeglazing. Hierdoor kunnen de bewoners straks in alle rust genieten van het mooie uitzicht over het Scheur.

In ons drukbevolkte land hoor je bijna overal geluid. Van wegverkeer tot vliegverkeer, treinverkeer, geluid van windturbines en overige omgevingsgeluiden, die gereduceerd moeten worden om functies zoals wonen mogelijk te maken. Ook Het Baken had te maken met een hoge geluidsbelasting, weet Waldo Duin, directeur van Mview+. “Om overlast door industriegeluid te reduceren, nam architect Theo Verburg Architecten al in een heel vroeg stadium contact met ons op.”

Transparant en puur

Mview+ ontwikkelt, produceert, levert en monteert glasoplossingen voor een optimaal woon- en werkcomfort. Zowel voor binnen als buiten en van nieuwbouw tot renovatie en transformatie. Alle oplossingen zijn gestoeld op de pijlers isolatie, licht en geluid, bestaan voornamelijk uit glas en worden zo ‘puur’ mogelijk toegepast in projecten. Hierdoor wordt de transparantie van het glas optimaal benut.

Volglazen borstweringen en balkonbeglazing

Speciaal voor Het Baken levert Mview+ volglazen borstweringen en M-view balkonbeglazing. De producten worden toegepast op de balkons aan de zuidzijde, vertelt Duin. “Bijzonder is dat aan de onder- en bovenzijde van de balkonbeglazing een geluiddempende sleuf is voorzien, zodat geluidsreductie en ventilatie mooi samenkomen. Bewoners zijn hierdoor verzekerd van voldoende spuicapaciteit om de achterliggende buitenruimte te ventileren. Een balusterloze borstwering zorgt bovendien voor maximale transparantie en voorkomt lekkages op de onderliggende verdiepingen.”

Prefab waar het kan

De borstweringen en balkonbeglazing worden vanaf september 2025 geleverd. Hierbij kiest Mview+ zoveel mogelijk voor prefabricage, waarbij diverse steunen op de bouwkundige wanden worden voorgemonteerd. Hierdoor kunnen de borstweringen en balkonbeglazing in het werk eenvoudig en snel gemonteerd worden.  

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten